Nowe mieszkania i domy

Prosto od dewelopera. Poznaj uroki własnych czterech kątów. Ciekawe lokalizacje mieszkań w Poznaniu i miejscowościach w pobliżu Poznania. Domy i mieszkania w naszej ofercie łączą nowoczesne rozwiązania przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Akropol Inwestycje – Twój deweloper

nowe mieszkania

W aktualnej ofercie

Grupa Akropol Inwestycje jest w trakcie realizacji ponad 1000 domów i mieszkań zlokalizowanych w Poznaniu i jego najbliższej okolicy. Już wkrótce czekają na Państwa nowe mieszkania w Poznaniu ulokowane w inwestycjach Poznań Jasielska, Poznań Chlebowa oraz nowe domy Poznań Bobrownicka. Poznaj nasze nowe mieszkania na sprzedaż i wybierz z bogatej oferty odpowiednie właśnie dla Ciebie.
Dla osób ceniących spokój przedmieścia proponujemy inwestycje w Luboniu, np nowe mieszkania pod klucz Luboń Na Skarpie oraz domy na sprzedaż Luboń Kościuszki czy Luboń Nowiny.
Szukając mieszkania w Poznaniu weź pod uwagę bardzo dobrze skomunikowane z Poznaniem mieszkania w Komornikach, Wirach oraz od strony wschodniej Poznania w miejscowości Rabowice. Nowe domy Komorniki Żabikowska, Komorniki Łąkowa, Wiry Poznańska czy Rabowice Olszynowa to doskonały wybór.
Wszyscy, którzy cenią sobie bliskość Poznania, jednocześnie szukają atrakcyjnej, zielonej okolicy zapraszamy do poznania inwestycji w Koninku, Biedrusku i Glinnie. Budujemy dla Państwa nowe domy oraz mieszkania w Koninku, w Biedrusku Osiedle Jesionowe oraz w Glinnie nowe mieszkania w stanie deweloperskim na Osiedlu Klonowym.

Grupa Akropol Inwestycje

Twój Deweloper

Dzięki połączeniu się w Grupę Akropol Inwestycje powstała nowa jakość na rynku deweloperskim. W realizowanych projektach, szczególnie skupiamy się na czynnikach kształtujących wybór przyszłego, idealnego domu czy mieszkania – tworząc projekty odpowiadające potrzebom mieszkańców regionów Wielkopolski i Zachodniopomorskiego.
Więcej informacji odnośnie każdej inwestycji otrzymasz z materiałów dedykowanym każdej z nich umieszczonych na stronach internetowch. Poznaj szeroką ofertę nowych mieszkań z ich szczegółowym opisem umieszczonym w tabeli z cenami i dostępnością w planie każdego mieszkania w formie pliku pdf. Zapraszamy do kontaktu.
Jako, że działamy wiele lat na rynku deweloperskim i dzięki rozmowom z naszymi Klientami doskonale rozumiemy ich potrzeby i wiemy gdzie czują się komfortowo w związku z tym nasze projekty uwzględniają potrzeby nowoczesnej rodziny. Wskażemy, która z przygotowanych przez nas inwestycji to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej Rodziny!

mieszkania pod klucz

Dowiedz się więcej o miejscowościach w których proponujemy nowe mieszkania

Zapoznaj się z propozycją  nowych mieszkań i domów w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej.
Informacje odnośnie każdej inwestycji umieszczona są na stronach im poświęconym, wszystkie dostępne domy oraz mieszkania w naszej ofercie umieszczone są na stronie głównej.
Poznaj szeroką ofertę nowych mieszkań z ich szczegółowym opisem oraz lokalizacje w których są usytuowane.

nowe mieszkania koninko

Koninko Miasto z historią. Nowe mieszkania i domy w Koninku Miasto ze szlachecką historią w województwie wielkopolskim. Koninko położone jest przy południowo-wschodniej …

nowe mieszkania rabowice

Rabowice Nowe mieszkania w Rabowicach Urocza miejscowość w województwie wielkopolskim. Rabowice położone są przy północno-wschodniej granicy Poznania i oddalone jest około 5 …

nowe mieszkania poznań

Poznań Podolany Nowoczesne miasto. Nowe mieszkania w Poznaniu Poznań jest jednym z największych miast w województwie wielkopolskim i lokalnym centrum biznesowo – …

nowe mieszkania Lubon post

Luboń Nowoczesne miasto. Nowe mieszkania w Luboniu. Luboń miasto w powiecie poznańskim graniczące bezpośrednio z Poznaniem od strony południowo zachodniej. Wstęp Myślałeś …